O nas informacje o firmie

Ekobiobud - początki

O firmie Ekobiobud

Początki...

Początek naszych doświadczeń z oczyszczalniami przydomowymi sięga 1998 roku. Wtedy po raz pierwszy zetknęliśmy się z problematyka likwidacji szamb i oczyszczania ścieków na terenie prywatnych posesji.

Pierwsze technologie to oczyszczalnie przydomowe drenażowe, które ze względu na swoja prostotę i niską cenę proponowaliśmy jako bezobsługowe oczyszczalnie ekologiczne.

Z biegiem czasu i otwarciem się naszego rynku na unię europejską wprowadzaliśmy co raz bardziej innowacyjne technologie biologiczno – mechaniczne które po 2011 roku oznaczone zostały znakiem CE potwierdzającym zgodność z europejską normą EN :12 566-3 .

Nieustanny rozwój...

W latach 2009 – 2015 realizowaliśmy szereg zadań występując w procesach inwestycyjnych jako Wykonawcy i Podwykonawcy. Ponieważ z roku na rok wzbogacaliśmy się o nowe doświadczenia możemy śmiało powiedzieć, że staliśmy się prawdziwymi specjalistami w zakresie budowy, eksploatacji i serwisu przydomowych oczyszczalni ścieków.

Od 2015 roku wdrożyliśmy proces kontroli jakości oparty na ścisłej współpracy producentów, projektantów, inżynierów budowy oraz ekip wykonawczych dzięki czemu możemy podjąć się realizacji najbardziej odpowiedzialnych zadań inwestycyjnych.

Dostarczamy Naszym Klientom najwyższej jakości produkty dostosowane do ich potrzeb i wymagań. Dzięki naszym wyrobom Państwa życie staje się łatwiejsze i przyjemniejsze. Stale poprawiamy parametry oferowanych produktów, tak by były one jeszcze bardziej atrakcyjne dla Klientów.

Ekobiobud - dynamiczny rozwój
Ekobiobud - Dlaczego my

Dlaczego my?

Atutem naszego przedsiębiorstwa jest duża dynamika rozwoju, profesjonalni specjaliści realizujący prace wykonawcze oraz wdrażanie nowych technologii.

W nadchodzących latach planujemy inwestycje pozwalające unowocześnić i rozbudować park maszynowy oraz powiększać grono specjalistów stanowiących fundament firmy.

Szczególnie zwracamy uwagę na indywidualne podejście do każdego zadania jakim jest dobranie i montaż przydomowej oczyszczalni ścieków.

Posiadanie własnej oczyszczalni jest rozwiązaniem zdecydowanie bardziej wygodnym niż korzystanie z szamba i tańszym od kanalizacji sanitarnej.

Delfin Polska - oczyszczalnie przydomowe
Ekohouse - oczyszczalnie biologiczne
Centroplast - Bełchatów - oczyszczalnie przydomowe
Aquaeco - oczyszczalnie ścieków
Marley - systemy odwodnień i wód deszczowych
Kingspan - lider branży ochrony środowiska w Europie