Ekohouse - oczyszczalnie biologiczne VH by Mariusz Stadryniak


Opublikowano 17.02.2016


Dlaczego warto wybrać oczyszczalnie VH

Oczyszczalnie przydomowe VH pracują w oparciu o najefektywniejszą technologię wykorzystywaną w dużych oczyszczalniach komunalnych. Działają w technologii niskoobciążonego osadu czynnego i służą do oczyszczania ścieków ze wszystkich zródeł składników organicznych pochodzących z kuchni, łazienki, WC itp.

Oczyszczalnie odznaczają się wysoką odpornością na działania środowiska, długą żywotnością oraz umożliwiają nowoczesną i ekonomiczną utylizację ścieków. Jakość oczyszczonej wody w odpływie odpowiada wszystkim wymogą higienicznym oraz wodno-sanitarnym, dzięki czemu oczyszczone ścieki możemy spuścić bezpośrednio do cieku wodnego.

Oczyszczone ścieki można, również odprowadzić do gleby przez obiekt zapewniający wsiąkanie - w przypadku gdy nie ma do dyspozycji wód powierzchniowych. Oczyszczalnia jest przeznaczona do oczyszczania ścieków pochodzących z domów jednorodzinnych, domów wielorodzinnych, zespołów domów, restauracji, hotelów, zakładów pracy, szkół, przedszkoli oraz innych dużych obiektów.

Ochrona środowiska to dla nas bardzo istotna kwestia i właśnie dlatego oferujemy produkt osiągający wysoki stopień oczyszczania ścieków - 98%, przy niskim zużyciu energii elektrycznej. Jest to jeden z najlepszych wyników na polskim i europejskim rynku.